9U - 'B' Level Teams Only (June 15-16)
1. AYRA Athletics
2. API Academy (pd)
3. Arlington Storm 9u Red (pd)
4. 8U HCYP Raiders (pd)
5.
6.
7.
8.
9.
10.
10U - 'B' Level Teams Only (June 15-16)
1. AYRA Athletics Green
2. Dig In Baseball
3. Mountain Valley Bulls (pd)
4. Mayhem
5. KCD Freedom (pd)
6. WHC Renegades Black (pd)
7. Savage Eagles
8. Kidball Cardinals (pd)
9.
10.
11U – "B" Level Teams ONLY (June 15-16)
1. AYRA Athletics
2. Five Star DMV Gordon
3. SBA Bucks
4.
MARA Warriors White 11U (pd)5. BSP Blacksox (white) paid
6. Elkridge Hurricanes Green (pd)
7. BSP Blacksox- Inman
8. Arlington Storm Red 11U (pd)
9.
10.
12U – Open Division (June 15-16)
1. AYRA Athletics
2. Hickory Hornets (pd ck)
3. Mara (pd)
4. Sandy Spring Gold (pd)
5. Winfield Wolfpack (pd)
6. Rogue Baseball
7.
8.
9.
10.
13U – Open Division (July 12-13)
1. AYRA Athletics Gold
2. AYRA Athletics Green
3. Delmarva Aces 13U East
4. TA 2024
5. Dig In Baseball (pd)
6.
7.
8.
9.
10.
13U – ‘B’ Level Teams Only
1. AYRA Athletics
2. MVP Terps Red 13u (pd)
3. White Marsh Warriors (pd)
4. Forest Hill Express
5.
6.
7.
8.
9.
10.
14U – ‘B’ Level Teams Only (July 13-14)
1. AYRA Athletics Green
2. Southport Mudcats
3. White Marsh 14u Black
4. Finksburg Lions Sullivan (pd)
5. Mid Atlantic Shockers 14U-Mills
6. Bayside Braves (pd)
7. Kidball Cardinals 14U
8. Extreme Baseball
9. Savage Eagles (pd)
10.
15U – Open Division (July 13-14)
1. AYRA Athletics
2. KMS 15- Mathews (pd)
3. Keystone Nationals 15U Blue
4. Sandy Spring Falcons 2027 (pd cc)
5. Dig In American (pd)
6. Frederick Panthers
7. Hampstead Lions (pd)
8. PA Trojans 15u (pd)
9. Elkridge Hurricanes 14U Orange (pd)
10. SOMD Five Star Mafia (pd)
11. Lake Shore BlueSox (pd)
12. Calvert Cutters (pd)
16U - Open Division (July 13-14)
1. EYO Hurricanes Green (pd)
2. EYO Hurricanes Gray (pd)
3. Severn Seminoles (pd)
4. Central Maryland Cyclones (pd)
5. Diamond Academy
6. High Heat Baseball Club (pd)
7. Brunswick Jr Orioles
8. Warriors Baseball (pd)
9. Delaware Spartans (pd)
10. Mount Airy Bulldogs (pd)
18U - Open Division (July 13-14)
1. AYRA Athletics
2. WHC Renegades (pd)
3. White Marsh Warriors
4. Savage Eagles (pd)
5.
6.
7.
8.
9.